Komunikat dotyczący funkcjonowania Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Żelechowie

Informujemy, że od dnia 4 maja 2020 r. do odwołania obsługa czytelników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Żelechowie odbywać się będzie na następujących zasadach:

1. Obsługa czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
  2. Zwrot książek w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego (do oznakowanego pojemnika).
  3. Rezerwacje książek do wypożyczenia i uzgadnianie terminu odbioru wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową, tel. 25 754 11 47mgbp.zelechow@op.pl.
  4. Odbiór zamówionych książek w ustalonym wcześniej terminie w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego.
  5. Czytelnicy wchodzący do Biura Podawczego zobowiązani są zdezynfekować dłonie przy wejściu, mieć zakryte usta i nos oraz zachować dystans przestrzenny.