W Bibliotece czytali „Jeżycjadę”

W dniach 18-25 marca w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej trwała akcja V Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz. Wybrane fragmenty wielotomowej sagi o rodzinie Borejków czytali zaproszeni goście oraz uczniowie szkół z terenu miasta i gminy Żelechów.

Burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz – fragment książki „Ida sierpniowa”

Sekretarz Gminy Żelechów Beata Talarek – fragment książki „Opium w rosole”

Monika Płatek – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Starym Goniwilku – fragment książki „Pulpecja”

Aleksandra Basak i Alicja Zielińska – uczennice kl. IV Szkoły Podstawowej w Starym Goniwilku – fragment książki „Pulpecja”