Pluszowe misie dla zwycięzców zabawy czytelniczej

W czwartek 17 grudnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej wręczone zostały nagrody laureatom zabawy czytelniczej z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Zadaniem uczestników konkursu było nadesłanie zdjęcia, które ukazywało scenę z misiem i książką. Głosy były oddawane poprzez polubienie wybranego zdjęcia na Facebooku. W czytelniczej zabawie udział wzięło 11 zdjęć.

Dyplomy, pluszowe misie i słodycze odebrali zwycięzcy konkursu: Maria Gomuła (I miejsce – 879 głosów), Jakub Kania (II miejsce – 750 głosów) i Helena Paprota (III miejsce – 145 głosów). Nagrody wręczył dyrektor MGOK Michał Sztelmach.

Laureatom serdecznie gratulujemy. Na pozostałych uczestników konkursu czekają niespodzianki, po które zapraszamy do Biblioteki w godzinach jej pracy.