Koncert walentynkowy


W niedzielę 20 lutego w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbył się koncert walentynkowy, podczas którego zabrzmiały miłosne hity wszech czasów, polskie piosenki o miłości oraz utwory o miłości na wesoło.

Miłosny repertuar wykonały Anna Kukawska i Magdalena Majewska, którym akompaniował Bogusław Zięba. Anna Kukawska to dyplomowana aktorka scen muzycznych, szerszej publiczności znana jako st. sierż. Emilia Drawska-Zapała z serialu „Policjantki i Policjanci”. Studiowała w Szkole Filmowej w Łodzi, jest aktorką i wokalistką Teatru Groteska oraz Teatru Plejada w Krakowie, solistką orkiestry symfonicznej ICON oraz projektu ABBA Symfonicznie. Magdalena Majewska ma na swoim koncie występy z gwiazdami polskiej estrady, jest też laureatką wielu konkursów i festiwali, m.in. zdobywczynią „Bursztynowego Mikrofonu” na Festiwalu Piosenki w Gdyni. Bogusław Zięba to znakomity muzyk i kompozytor, mistrz akordeonu, który zjeździł całą Polskę, Europę, Stany Zjednoczone i Chiny, koncertując z różnymi zespołami. Związany jest m.in. z zespołem Max Klezmer Band z Krakowa.

Podczas koncertu publiczność usłyszała wspaniałe utwory w wyśmienitym wykonaniu. Aksamitne głosy solistek, kunszt akompaniatora, ciekawy repertuar i bardzo dobry kontakt z widownią zagwarantowały popołudnie pełne niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie dyrektor MGOK Michał Sztelmach złożył artystom gratulacje i podziękowania.