Koncert walentynkowy


Burmistrz Żelechowa oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie zapraszają na koncert walentynkowy, który odbędzie się w niedzielę 20 lutego o godz. 17.00 w sali widowiskowej MGOK. W programie: miłosne hity wszech czasów, polskie piosenki o miłości, o miłości na wesoło.

Wystąpią:

Anna Kukawska (wokal) – dyplomowana aktorka scen muzycznych, szerszej publiczności znana jako st. sierż. Emilia Drawska-Zapała z serialu „Policjantki i Policjanci”. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, aktorka i wokalistka Teatru Groteska oraz Teatru Plejada w Krakowie. Solistka orkiestry symfonicznej ICON oraz projektu ABBA Symfonicznie. Śpiewała chórki w koncertach Andrzeja Lamperta, Kayah, Kasi Kowalskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, zespołu Bracia, IRA, New Life M (Natalia Niemen) i innych.

Magdalena Majewska (wokal) – ma na swoim koncie występy z gwiazdami polskiej estrady, jest też laureatką wielu konkursów i festiwali, m.in. zdobywczynią „Bursztynowego Mikrofonu” na Festiwalu Piosenki w Gdyni.

Bogusław Zięba (pianino) – znakomity muzyk i kompozytor, mistrz akordeonu, który zjeździł całą Polskę, Europę, Stany Zjednoczone i Chiny, koncertując z różnymi zespołami. Związany m.in. z zespołem Max Klezmer Band z Krakowa.

Bilety na koncert w cenie 15 zł do nabycia w kasie Urzędu Miejskiego w Żelechowie.