Koncert walentynkowy


Burmistrz Żelechowa oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie zapraszają na koncert walentynkowy pt. „Sax & Love”, który odbędzie się w środę 15 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej MGOK. Przed żelechowską publicznością wystąpi Maleńczuk Trio: Janusz Maleńczuk – wokal, instrumenty perkusyjne, Krzysztof Chromiński – fortepian, Tomasz Rogalski – saksofon tenorowy. W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze utwory o miłości oraz światowe i polskie standardy z różnych gatunków muzycznych w koktajlowych aranżacjach.

Janusz Maleńczuk to wokalista, perkusista, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku, finalista Sopot Festival 2008, laureat „Szansy na sukces” i Grand Prix Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu 2003, a także innych ogólnopolskich konkursów piosenki.

Krzysztof Chromiński to pianista, kompozytor, aranżer, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie upowszechniania i ochrony dóbr kultury, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tomasz Rogalski to saksofonista, muzyk sesyjny, kompozytor, multiinstrumentalista. Akompaniował m.in. takim artystom jak: Andrzej Dąbrowski, Piotr Szczepanik, Daria Zawiałow oraz wielu innym.

Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy!